Żadnych gwiazdek, żadnych kruczków

Wszystko proste:

Grupa dwuosobowa: 185 zł / m-c

Grupa trzyosobowa: 150 zł /m-c

Grupa czteroosobowa: 125 zł / m-c

Konsultacje indywidualne: cena ustalana indywidualnie

Grup większych niż trzyosobowe raczej nie prowadzimy. Uczenie dzieci w dużych grupach drastycznie obniża skuteczność nauki. Wszystkie zajęcia trwają 60 minut. Powyższe ceny dotyczą czterech godzin w miesiącu